montaż kolców przeciw ptakom

Wykonujemy profesjonalny montaż zabezpieczeń przed ptakami w postaci kolców na gzymsach i innych elementach poziomych (brzegi rynien, parapety, poręcze, barierki itp.), a także siatek na balkonach. Siatki na balkonach montujemy także w celu zabezpieczenia kotów przed wypadnięciem.

Czytaj więcej...

prace wysokościowe mycie elewacji szklanej

Wraz z upływem czasu elewacje budynków wykonane z każdego rodzaju materiału ulegają zanieczyszczeniu poprzez osadzanie się pyłów, spalin, zanieczyszczeń atmosferycznych lub porastanie mchu, porostów, alg i innych organizmów. Usuwamy zabrudzenia wszelkiego pochodzenia wykorzystując

Czytaj więcej...

Nadmiar śniegu na dachu może spowodować jego zawalenie. Śnieg, lód i sople na krawędzi dachu i w rynnach zagrażają przechodniom oraz zaparkowanym w pobliżu samochodom. W celu zapewnienia bezpieczeństwa oraz utrzymania budynków w dobrym stanie technicznym usuwamy śnieg z dachów

Czytaj więcej...

prace wysokościowe mycie i malowanie dachów

Wykonujemy kompleksowe renowacje dachów posiadających pokrycia z blachy, dachówki ceramicznej lub cementowej.

W zależności od stanu i materiału z jakiego zrobione jest pokrycie stosujemy następujące procesy:

Czytaj więcej...

Zabezpieczanie antykorozyjne konstrukcji stalowych

Wykonujemy zabezpieczanie konstrukcji stalowych wysokiej klasy powłokami malarskimi, które charakteryzują się skuteczną ochroną antykorozyjną stali i trwałością barw. Malujemy między innymi podpory linii energetycznych, maszty GSM, mosty, zbiorniki, suwnice itd.

prace wysokościowe ekspertyzy

Na zlecenie wykonujemy pomiary oraz tworzymy dokumentację fotograficzną i filmową niezbędne do wykonania ekspertyzy oraz przeglądy techniczne w miejscach trudno dostępnych. Zajmujemy się również montażem urządzeń pomiarowych.

Usługi wysokościowe Wycinanie i pielęgnacja drzew

Wykonujemy usługi pielęgnacyjne polegające na usuwaniu gałęzi obumarłych, chorych i nadłamanych, które stanowią zagrożenie. Przycinamy gałęzie kolidujące z obiektami budowlanymi lub urządzeniami technicznymi. Wykonujemy cięcia kształtujące korony drzew oraz utrzymywanie formowanego kształtu. Pracujemy w miejscach gdzie warunki nie pozwalają na zastosowanie podnośnika koszowego, takich jak gęsta zabudowa, nierówności terenu lub inne miejsca sprawiające trudności techniczne.

Stosując techniki alpinistyczne usuwamy także całe drzewa ścinając je fragmentami od góry.