Naszą firmę tworzą specjaliści posiadający wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu wszelkiego rodzaju prac z wykorzystaniem alpinistycznych technik linowych. Dzięki zdobytemu doświadczeniu i wiedzy świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Prócz jakości wykonywanych prac naszym dużym atutem są także konkurencyjne ceny.

Sposób organizacji usług - zapewnienie najwyższego poziomu bezpieczeństwa.

Podczas wykonywania prac zapewniamy najwyższy poziom bezpieczeństwa zgodny z przepisami BHP oraz standardami IRATA (Międzynarodowe Branżowe Stowarzyszenie Przemysłowego Dostępu Linowego). Używany przez nas sprzęt spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa zgodnie z polskimi (unijnymi) normami.

Ubezpieczenie:

W celu zapewnienia pełnego bezpieczeństwa nad powierzonym mieniem, firma ProTop - Usługi Wysokościowe jest ubezpieczona od wszystkich szkód wyrządzonych w czasie wykonywania pracy.

Zachęcamy również do zapoznania się z konkretnymi ofertami cenowymi. W chwili obecnej proponujemy najbardziej konkurencyjne ceny gwarantując najwyższą jakość wykonywanych usług. Ceny zostaną przedstawione natychmiast po otrzymaniu od Państwa zapytania.

Mniejsze usługi jak na przykład malowanie dachów wykonujemy w granicach woj. świętokrzyskiego. Prace wysokościowe, takie jak malowanie masztów lub kominów przemysłowych wykonujemy na terenie całego kraju.

Dołącz do grona zadowolonych klientów, którzy nam zaufali i wypróbuj nasze możliwości!